Ana Sayfa Haberler CHP ırkçılığa yol veriyor: “Arzu hanım açık yüreklilikle konuşmuş, nerede iş dünyasının diğer babayiğitleri?”

CHP ırkçılığa yol veriyor: “Arzu hanım açık yüreklilikle konuşmuş, nerede iş dünyasının diğer babayiğitleri?”

0
CHP ırkçılığa yol veriyor: “Arzu hanım açık yüreklilikle konuşmuş, nerede iş dünyasının diğer babayiğitleri?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Arzu Sabancı’nın tartışma yaratan “Ülkemde mülteci istemiyorum” paylaşımını alıntılayarak “Arzu hanım açık yüreklilikle konuşmuş, nerede iş dünyasının diğer babayiğitleri?” paylaşımında bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Hepsini geri göndereceğiz” sözleriyle yeniden alevlenen ve CHP-İYİP ittifakının AKP iktidarını sıkıştırmak için toplumun gerici reflekslerinden faydalandığı mülteci sorunuyla ilgili tartışmada son olarak mülteci düşmanlığı ve ucuz hamasetiyle tanınan CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın mültecilere su faturasının 10 katı fiyata kesilmesini teklif edeceğini söylemesiyle tartışma yeniden alevlenmiş ve son olarak Arzu Sabancı da kişisel sosyal medya hesabından “Ülkemde mülteci istemiyorum. Sessiz işgale dur de. Bayramlaşmaya ülkesine gidenin can güvenliği var demektir. O zaman orada kalmalı” ifadelerini kullanmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here