Haberler

Peker’in ifşa ettiği Serdar Ekşioğlu, Erdoğan’a isyan etti: Bundan sonrası benim için tufan, konuşacağım

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yeğeniyle evli olduğunu belirttiği ve Facetime üzerinden yaptığı görüşmesini ifşa ettiği Serdar Ekşioğlu, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Ekşioğlu, sahibi olduğu Lazoil’in (Ekşioğlu Akaryakıt Ürünleri A.Ş) kapatılmasına, “Böyle güzel ve dürüst iş yapan dağıtım şirketini sırf 60 bin ton yakıt satamadık diye EPDK tarafından önce kapatıldı sonra batırdınız. Ama ne kadar kaçakçılıkla alakalı soruşturma yiyen şirket varsa hepsi açık. Yatacak yeriniz yok. Allahınızdan bulun” diyerek tepki gösterdi.

Erdoğan’a sitem

Ekşioğlu, Erdoğan’a da seslenerek “Bunca emeğe alın terine yazık değil mi? Bu ülke de düzgün iş yapmanın beledi bu mudur Sayın Cumhurbaşkanım” dedi.

“Bundan sonra konuşacağım”

“Konuşacak çok şey var bundan sonra ve konuşacağım. 6 aydır bir tane muhattap bulamadım derdimi anlatacağım” diyen Ekşioğlu, “Şimdi benim ekmeğime, emeğime çöktünüz. Bundan sonra #EPDK başkanı ve petrol dairesi başkanı tarafından nasıl yavaş yavaş ve acı içinde batırıldığımı anlatacağım. Bundan sonrası benim için tufan. Akşam görüşürüz” paylaşımlarında bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya da seslenen Ekşioğlu, “Sayın Süleyman Soylu siz de size bağlı olan KOM Daire Başkanlığından bilgi alabilirsiniz, Ekşioğlu dağıtım şirketi her hangi bir usülsüzlük yapmış mıdır diye. Tek bir usülsüzlük yapmışsak vereceğiniz her cezaya razıyım. Değilse allahtan bulsun sebeb olan kimse” diye yazdı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir