Ana Sayfa Haberler Sedat Peker AKP’li Korkmaz Karaca hakkında iddialarda bulundu

Sedat Peker AKP’li Korkmaz Karaca hakkında iddialarda bulundu

0
Sedat Peker AKP’li Korkmaz Karaca hakkında iddialarda bulundu

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker sosyal medyadan yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika kurulu üyesi Korkmaz Karaca’nın Sezgin Baran Korkmaz ile olan bağıyla ilgili konuştu.

Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenerek “Garip gurebaları, fakir fukaraları gözaltına alıyorsun ya, al sana suç duyurusunda bulunuyorum. Eğer namusun varsa Korkmaz Karaca’yı da gözaltına aldırsana. Kendisi Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı, ayrıca da cumhurbaşkanlığı ekonomi politika kurulu üyesi” ifadelerini kullandı.

İfşalar sonrasında arabayı bırakmış

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika kurulu üyesi Korkmaz Karaca’nın aldığı arabayı Sezgin Baran Korkmaz’ın Sancaktepe’deki Biofarma isimli ilaç fabrikasına bıraktığını ifade eden Peker, aracın Audi a8 olduğunu açıkladı.

Peker açıklamanın devamında, “Ayrıca bu şahsın danışmanlık adı altında birçok kuruluştan para alması sence etik mi? Eğer ki etik ise başta Sütaş firmasının sahibi olmak üzere birçok firmanın da özel işlerini halledip ekstradan elden ne kadar avanta aldığını biliyor musun?” ifadelerini kullandı.

Video çekmeye başlayınca bunları da anlatacağım. süslü sülü, geçinemiyoruz diyen yaşlı dayı da fetöcü müydü? Adamı niye gözaltına aldın? Kokaincilere dokunmazsın, rüşvetçi siyasilere dokunmazsın, nerde bir garip var onların tepesine binersin.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here