Ana Sayfa Haberler Selvi’den prompter ve sufle savunması: “Erdoğan dijital medyayı çok iyi kullanan bir lider”

Selvi’den prompter ve sufle savunması: “Erdoğan dijital medyayı çok iyi kullanan bir lider”

0
Selvi’den prompter ve sufle savunması: “Erdoğan dijital medyayı çok iyi kullanan bir lider”

Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, CNN Türk ve Kanal D’de ortak yayınlanan programa katılan AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın promter’ın yansıması ve sufle sesinin duyulmasıyla ilgili olarak yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.

Selvi’nin Hürriyet’te “Cumhurbaşkanı ile programın perde arkası” başlığıyla yayımlanan bugünkü yazısının ilgili kısmı şöyle:

PROMPTER İŞİ

Cumhurbaşkanı ile programdan çıktıktan sonra arkada prompter’ın gözüktüğü bir kare üzerinden sosyal medyada linç kampanyasının başlatıldığını gördük.

Ne kadar firari Fetöcü, PKK’lı varsa sosyal medyadan başlamış linç kampanyasına. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da bu furyaya katılmış. O kadar önemli mesajlar verilmiş, doğru ya da yanlış, onu tartışmak yerine, Kılıçdaroğlu bu trol siyasetinden medet umuyor. O yüzden topluma güven vermiyorlar ya.

Demirel ve Özal rakamlara çok hâkim liderlerdi. Buna rağmen basın toplantılarına ya da yayınlara çıkarken dosyalar hazırlatırlardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise dijital medyayı çok iyi kullanan bir lider. Bazı verileri prompter’a yüklenmiş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here