Haberler Kültür Sanat

Zorlu Psm’de katılabileceğiniz ücretsiz film gösterimleri ve etkinlikler

İşte, Zorlu PSM tarafından yayımlanan 1-7 Ağustos takvimi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, yaz ayları için gerçekleştirdiği bir dizi film gösterimi ve DJ performansları düzenliyor. Ücretsiz olarak herkese açık olan programın Zorlu PSM tarafından yayımlanan 1-7 Ağustos takvimi şöyle: 

DJ Event: MFY & Ali Özel / 1 Ağustos / Vestel Amfi / 18.00

Müzik, dans, eğlence, film gösterimleri, spor müsabakaları ve çok daha fazlası yaz boyunca Vestel Amfi’de! Zorlu PSM’nin gözde açık hava mekânı Ağustos ayını MFY ve Ali Özel’in DJ performansıyla karşılıyor. Enerjik setleriyle dikkat çeken MFY & Ali Özel, 1 Ağustos akşamı Zorlu PSM Vestel Amfi’de

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 18.00

TuzBiber / 2 Ağustos / Vestel Amfi / 21.00

Türkiye’de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan komedi kulübü TuzBiber, 2 Ağustos’ta Vestel Amfi’de! 2015’ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan TuzBiber, ayrıca düzenlediği özel gecelerde de komedyenleri seyirciler ile buluşturmayı başardı. TuzBiber dijital platformlarda içerik üretmeye devam ederken, sahnemizde ağırladığımız komedyenlerimiz ise şaka defterlerini doldurmayı sürdürüyor.

MC: Engin Türkoğlu 

İstiklal Akarsu 

Çağla Alkan 

Caner Omur

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

TuzBiber: 21.00

Başka Sinema Film Gösterimleri: Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku / 3 Ağustos / Vestel Amfi / 21.00

Kendi deyimiyle, “henüz hiçbir kitabı yayımlanmamış yazar” Arif tam da kadınları ve aşkı anlamaya çalıştığı bir sırada Müzeyyen’e rastlar. Arif kadınların kendisinden hep bir şeyler beklemesinden bıkmıştır, Fakat Müzeyyen çoktan kendi hayatını kurmuştur… Arif’e göre, kadınlar kendilerinden söz etmeyi severler, Fakat Müzeyyen hep Arif’i konuşturur… Müzeyyen saçlarını kendisi keser, iyi bir kadın olmak istemez, konuşurken gözlerini kaçırmaz… Bir yandan kitabını bitirmeye çalışan Arif bir yandan da Müzeyyen’in gizemli ve tutkulu dünyasında dolaşır. Sonunda Müzeyyen Arif’e büyük acılar ve bu acıların içinde de aradığı cevapların bazılarını verecektir.

 Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Başka Sinema Film Gösterimi: 21.00

Akıllı Hayat Sinema Günleri: Honeyland / 4 Ağustos / Vestel Amfi / 21.00

Hatice Muratova Balkanlar’ın sarp dağlarında terk edilmiş bir köyde annesiyle birlikte yaşıyor. Geçimini yabani arıcılıkla sağlıyor, fakat arıların payını da gözetiyor, hatta arılarla konuşuyor, onlara şarkılar söylüyor. Piyasa denen kentli canavara, birden köylerine taşınıp para kazanmak için gözünü arılarına diken aileye ve doğaya karşı büyük bir mücadele yürütmek zorunda. Çekimleri üç yıl süren bu film insan-doğa ilişkisi üzerine düşünmek için önümüze yeni bir ufuk açıyor.

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 21.00

DJ Event: Şevval Kılıç / 5 Ağustos / Vestel Amfi / 19.00

Setlerinde teknodan Kamuran Akkor’a kadar geniş bir yelpazeye yer verirken techno ve house türevlerini çalmayı seven Şevval Kılıç, 5 Ağustos’ta Vestel Amfi’de! Şevval Kılıç, 2014 yılından beri aktif olarak sürdürdüğü DJ’lik kariyerinde birçok yerel organizasyonda ve yurtdışında önemli etkinliklerde yer aldı. Hala İstanbul ve Berlin’de önemli mekanlarda ve etkinliklerde çalmaya devam ediyor.

 Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00

DJ Event: Konuralp / 6 Ağustos / Vestel Amfi / 19.00

Müzik, dans, eğlence, film gösterimler, spor müsabakaları ve çok daha fazlası yaz boyunca Vestel Amfi’de! Konuralp, 6 Ağustos’ta Vestel Amfi’de!

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hours: 17.00- 19.00 

t24

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir