Haberler

CHP’li Özel, Binali Yıldırım’ın “Venezuela’ya yardım malzemesi götürdü” açıklamasına tepki gösterdi

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, oğlu için “Venezuela’ya yardım malzemesi götürdü” diyen Binalı Yıldırım’a yanıt olarak, “Ticaret Bakanlığı’na yardımda bulunsaydı da kazıklanmasaydık” dedi.

Kontrgerilla artığı suç örgütü lideri Sedat Peker, yayınladığı son videoda, AKP’li eski başbakan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım hakkında, “Venezuela’ya yeni bir uyuşturucu güzergahı kurmak için gitti”iddiasında bulunmuş; Binali Yıldırım bu iddiaları yalanlayarak, “İddialar kesinlikle iftiradır, şiddetle reddediyoruz. Bizimle uyuşturucuyu yan yana getirmek tümüyle hakarettir” ifadelerini kullanmıştı.

“Keşke Ticaret Bakanlığı’na da yardımda bulunsaydı…”

Bunun üzerine CHP’li Özgür Özel, Binali Yıldırımın açıklamasının yer aldığı haberi Twitter hesabından paylaşarak şunları söyledi: “Mustafa Elitaş’ın ifadesiyle ülkemizin dezenfektana muhtaç olduğu için bakan eşinden dezenfektan aldığı günlerde, son başbakanın oğlu Venezuela’ya test kiti ve maske yardımında bulunmuş… Keşke Ticaret Bakanlığı’na dezenfektan yardımında da bulunsaydı da kazıklanmasaydık!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir