Haberler

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’den çocuğa tecavüz tehdidi

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in kendisini ölümle tehdit ettiğini söyledi. Yönter’in sanal medya üzerinden kendisine küfür ettiği mesajları paylaşan Özkiraz, Yönter’in istemesi üzerine telefon numarasını verdiğini, telefon görüşmesi sırasında Yönter’in küfür ve tehditlere devam ettiğini söyledi.

Özkiraz, twitter hesabında yaptığı paylaşımla, “İzzet Ulvi Yonter isimli MHP genel başkan yardımcısı 1 dk önce arayıp 1.5 yaşındaki kızıma varana kadar küfür etti. Beni öldürmekle tehdit etti. Bu da oldu. MHP genel başkanı yok mu?” dedi.

Özkiraz, hesabından yayınladığı video ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de çağrıda bulundu. Özkiraz, şunları söyledi:

“Dün Yeniçağ gazetesinin youtube kanalına verdiği demeçten sonra MHP MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk, bana küfretmiş videosunu gördüm. Gerekli cevabı verdim. İzzet Ulvi Yönter beni Ağustos ayının başından bu yana DM’den tehdit ve taciz ediyor. Telefon numaramı istemiş. Telefon numaramı verdim. Birkaç saniye sonra beni aradı. Bana, aileme, çocuğuma küfürler, ölüm ve tecavüz tehdidinde bulundu. Ben Twitter hesabımdan 1,5 yaşındaki kızıma tecavüz tehdidinde bulunuyor dediğimde, beni tekrar arayıp, ‘Senin bir buçuk yaşındaki kızını….’ Sözleriyle bir kez daha tecavüz tehdidinde bulundu. Ardından Nevzat Ünlütürk denen adam telefon numaramı almış. O da aynı tehditler de bulundu. Benim bu videom Devlet Bahçeli’ye. Devlet Bahçeli’nin Özel Kalem Müdürü Murat beyle irtibata geçtim. Hem mesajla bildirdim. Telefonla konuştum. O andaki isyanıma kendisi birebir şahittir. Allah korkusu var ise o andaki isyanımı duyduğu şekliye Devlet Bahçeli’ye anlatır. Ben buradan çok açık ve net söylüyorum.”

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir