Haberler

SEDAT PEKER| Bunların hepsini önce deli edecem, sonrasında ise tedavi edecem

Telgraf Haber:

Sedat Peker, sosyal medya hesaplarına erişim engeli talebinin ardından yeni açıklama yaptı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, YouTube, Twitter ve Instagram hesaplarına erişim engeli getirilmesine ilişkin, “Youtube, Twitter ve Instagram hesaplarım mahkeme kararıyla ikinci kez kapatılmak isteniyor. Ancak bu platformların yöneticileri hali hazırda bunu uygulamıyorlar. Yani bizler gibi direniyorlar” dedi.

Çete lideri Sedat Peker’in  Sedat Peker’in YouTube kanalı ile Twitter ve Instagram hesaplarına erişim engeli getirildiğini duyurulmuştu.

Twitter hesabından konuya dair açıklama yapan Peker, “Youtube, Twitter ve Instagram hesaplarım mahkeme kararıyla ikinci kez kapatılmak isteniyor. Ancak bu platformların yöneticileri hali hazırda bunu uygulamıyorlar. Yani bizler gibi direniyorlar (bakalım ne kadar direnecekler)” dedi. 

Peker şöyle devam etti:

“Ben sizlerle bir akit yaptım. Bu sosyal medya hesaplarımı diyelim ki kapatmayı başardılar, size sözüm olsun gerekirse bildiklerimi dumanla paylaşacağım, ama gene paylaşacağım. Çünkü yapılan akitte verilen söz namustur.

Bunların hepsini önce deli edecem, sonrasında ise tedavi edecem. Her ne kadar hipokrat yemini etmemiş olsam da sizler layık gördüğünüz için, ben Psikiyatri Profesör Doktor Sedat Peker. Hekimlerin de sözü namustur.”

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir