Haberler

Sedat Peker’den Süleyman Soylu ve oğlu hakkında yeni iddialar

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker gözaltında olduğuna yönelik iddiaları sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak reddetti. Ve hemen arkasından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında yeni iddialarda bulundu.

MİT operasyonu olduğu, Birleşik Arap Emirlikleri polislerinin de Sedat Peker’i gözaltına aldığı iddialarıyla ilgili olarak sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak kaldığı mekanda ailesinin yanında olduğunu duyurdu ve iddiaları yalanladı. Sedat Peker’İn “basın danışmanı” Emre Olur da öldürülmesinden dahi endişe duyduklarını açıklamıştı.

Sedat Peker, Soylu’ya dair şunları paylaştı:

Temiz sülüman, Kuzu Holding’in Sea Pearl – Ataköy projesini sihirbaz bile bu hale getiremeyecekken senin akraban sadık soylu bak bu projeyi nasıl bu hale getirdi.

Temiz sülüman, oğlun engin soylu dört gündür Sea Pearl projesinde deniz manzaralı 0/7 blokta bulunan 25 – 30 milyon değerindeki dairede kalıp keyif ediyor. O da benim gibi durmadan sigara içiyor.

Süslü sülü, siz sülalecek para makinesi sesini ve poliçe sesini çok seviyorsunuz ya, Kuzu Holding’in inşaat projesini de çok seviyorsunuz herhalde, yumulmuşsunuz buna
temiz sülüman kuzuları almışsın yanına, şimdi bunları da başlarsın sen ince ince kesmeye. Her şeyi biliyorum da bu kuzu gruptakileri nasıl korkuttun çöktün mallarına vallahi onu bilmiyorum.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir