Ana Sayfa Haberler Yandaşa yasak yok: Hadi Özışık’ın nargile içtiği yer Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün dibindeymiş

Yandaşa yasak yok: Hadi Özışık’ın nargile içtiği yer Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün dibindeymiş

0
Yandaşa yasak yok: Hadi Özışık’ın nargile içtiği yer Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün dibindeymiş

AKP’li Hadi Özışık, organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile yaptığı online konuşmada bir mekanda nargile içtiği iddialarını yalanlamıştı. Ancak sosyal medya kullanıcıları Social Lounge & Bakery mekanda yasağa rağmen Özışık’ın nargile içtiğini ortaya çıkardı.

Sedat Peker ile yaptığı görüşme sırasında nargile içen Özışık, daha önce TV100’de katıldığı bir programda gazeteci Barış Yarkadaş’ın “Senin dün gece nerede nargile içtiğini de anlatırım” sözlerine “Ben hiç nargile falan içmiyorum iftira atma” şeklinde yanıt vermişti.

Mekan, emniyete yakın

Hadi Özışık’ın nargile içtiği işletmenin adının ise ‘Social Lounge & Bakery’ olduğu ortaya çıktı.

Görüntülerden ve Özışık’ın arkasındaki nesnelerden yola çıkan sosyal medya kullanıcıları, koronavirüs kısıtlamalarına rağmen açık olan mekanın İstanbul Ataşehir’deki Social Lounge&Bakery olduğunu yazdı.

Instagram’dan yer bildirimlerine bakıldığında, insanların ‘Social Lounge&Bakery’ etiketiyle paylaşılan fotoğraflarıyla Hadi Özışık’ın görüntüsü örtüşüyor.

Üstelik Social Lounge adlı mekan, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne sadece 900 metre mesafede bulunuyor. Google Maps verilerine göre, mekan ile karakol arasındaki mesafe yaklaşık 10 dakikada yürünebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here