Haberler

Sedat Peker’in Mehmet Ağar iddialarının ardından, oğlu Tolga Ağar: “Erdoğan’la birlikteyiz”

Kontrgerilla artığı suç örgütü lideri Sedat Peker’in yayınladığı videolarda kendisinin ve babası Mehmet Ağar’ın ismi geçen AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, bugünkü videonun ardından art arda AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek paylaşımları yaptı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine yönelik operasyonların ardından “Şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronu Mehmet Ağar ve Pelikancılardır” diyerek video çekmeye başlamıştı. Kontrgerilla artığı suç örgütü lideri Sedat Peker’in yayınladığı yedinci videonun ardından Uğur Mumcu’nun katledilmesiyle ilgili olarak gözler eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın üstüne çevrildi.

Cinayet yolunda omuz omuza…

Peker’in,”Görüşüne katılırsınız katılmazsınız bence şehittir. Namuslu adamdı, şerefli adamdı. Her şeyden önce dürüst adamdı. Neden öldürüldü? Öldürüldüğü zaman yazdığı yazılara bakın. Hep terör bölgelerinde terör tarlaları olur, uyuşturucu satışları olur ve silah ticareti. Uğur Mumcu şehit ediliyor olay yerine ilk gelen kim? Saldırıdan sonra olay yerine ilk giden Mehmet Ağar’dır” iddialarının ardından, Mehmet Ağar’ın oğlu, AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, yaptığı ilk paylaşımda AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın araba kullanırken müzik çalan bir görüntüsünü paylaştı ve “Gönül gönüle değince, omuz omuza verince, dönüp Hakk’a yürüyünce yol mu dayanır…” diye yazdı.

Ağar, yaptığı ikinci paylaşımda ise, “Biz vatan, devlet, bayrak, namus ve şeref için ölmeyi göze alanların torunlarıyız, çocuklarıyız. Varsa aynı şerefte aynı yürekte olan hodri meydan..” ifadelerini kulandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir