Haberler

Süleyman Özışık AKP’li Salih Cora’yı hedef aldı: “Partide adam bırakmadınız”

Kontragerilla artığı Sedat Peker’in iktidar ortaklığından tasfiye edilmesinin ardından videolar çekerek birçok ilişkiyi ifşaa etmesinin ardından haklarında soruşturma başlatılan Özışık kardeşlerden Süleyman Özışık, kendisine “ne idüğü belirsiz kişiler…” ifadelerini kullanan AKP Salih Cora’ya cevap verdi.

OHAL Komisyonu’na ve ilgili mercilere dosya götürdüğü iddiası TBMM’ye taşınırken burada konuşan AKP Trabzon Milletvekili Salih Cora’ya cevap veren Süleyman Özışık, Dün Meclis’te benim adım “Fetö Borsası” nedeniyle anıldı. Konuşan vekiller benim bu borsayı nasıl kurduğumu anlattı! Ben de istemeden de olsa bu konuya üçüncü kez açıklama getirmek zorunda kaldım.” notuyla bir video paylaştı.

“Size milyon kere yazıklar olsun”

Youtube’dan yaptığı video paylaşımında Salih Cora’nın Türkiye gündeminden uzak olduğunu belirterek, “AK Parti’nin bir Trabzon milletvekili var Salih Cora… Benim videolarımı sayısız açıklamamı izlememiş ben kendimi paralıyorum… Salih Cora isimli kişi Türkiye gündeminden ne kadar uzaksa, gündemi herhalde hiç takip etmiyor, nasıl bir milletvekiliyse, dönüyor diyor ki HDP’lilere ‘Ne idüğü belirsiz bir kişinin iddiaları üzerinden bize saldırıyorsunuz’ diyor. Salih Bey size milyon kere yazıklar olsun. Ne idüğü belirsiz de sizsiniz. Türkiye’den biraz haberiniz olsun ülke gündeminden haberiniz olsun” diye konuştu.

“Partide adam bırakmadınız”

Süleyman Özışık, konuşmasının devamında “Siz ve sizin gibiler hakkında bir milyon tane iddia ortaya atıldı, ben hepsinde yanınızda durdum” diye konuşan Özışık “Siz böyle adam sata sata partide adam bırakmadınız. Siz Erdoğan hakkında da bir şey ortaya atılırsa ona da arkanızı dönersiniz. Dava adamlığı bu değil” dedi.

En büyük darbeyi AKP’lilerden yemiş

“AKP’lilerin bunun yalan olduğunu bile bile tek bir kelime söylememesini anlamıyorum” diyen Özışık sözlerini şöyle bitirdi:

Bakın size bir şeyi samimiyetle söyleyeyim, ben şu olaylar ortaya çıktıktan bu yana en büyük darbeyi en çok tekmeyi kimlerden yiyorum biliyor musunuz? AK Partililerden…  Bu günler geçer biz tekrar yüz yüze geliriz öyle yapın ki yüzünüzü kaldırıp yüzüme bakacak yüzünüz olsun.”

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir